Post Döngüsü Tedavisi Rehberi


Steroid yoğun değişiklikleri vücudun hormonal denge neden olur. Her ne kadar istenen etkileri kas ve yağ kaybı için olumlu olabilir, ve ortaya çıkar birçok olumsuz yan etkileri vardır.

Steroid bir döngü sonra kullanıcıların istenmeyen etkileri Mesaj Döngüsü Terapi dediğimiz planlama ile mücadele hazır olmalıyız.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Post Döngüsü Tedavisi Rehberi

Gerek olduğunu ve düzgün planlama başarılı bir Post döngüsü tedavisi için öncelikle vücuttaki anabolik steroidler götürünce ne olup bittiğini anlamak gerekir.

Fazla testosteron vücut alır bir denge ulaşmak için aşırı östrojen üretir. Testosteron alımı askıya alındığında, aşırı östrojen meme büyümesi gibi özellikleri istenmeyen kullanıcı neden olacak.

Anabolics da kapatın, vücudun doğal testosteron üretimi için uzun bir süre, yani vücuttaki fazla östrojen etkileri vücudun doğal koruma kendi testosteron artırma işe gitmek eğilimindedir.

Bunun anlamı, dinlenme, iyi bir diyet ve uygun ağırlık terbiye steroidlerden kurtarmak vücut yardımcı olacak olsa da, uygun bir post-cycle-terapi büyük olasılıkla yardımcı ilaçlar vücudun hormon düzeyleri normale getirmek için ihtiyaç.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Vücuttaki istenmeyen östrojen karşı en iyi savunma, ironik bir şekilde, östrojen alarak değil. Aynı şekilde vücut östrojen oluşturur ne zaman orada anabolik testosteron artış vücut aynı zamanda artırmak orada östrojen eklendiğinde testosteron.

Ama nasıl göğüsler ve su tutma gibi istenmeyen östrojenik etki önleyebilirim? Östrojen özel biçimi alarak selektif östrojen reseptör Modülatörleri (SERMs) denir. SERMS östrojen vücuda eklemek henüz östrojen istenmeyen etkileri teşvik etmek hücre reseptör sitelerde engellemek için tasarlanmıştır.

SERMs piyasada en yaygın olarak kullanılan iki tür klomifen sitrat ve Temoxifen vardır. Bu ilaçlar genellikle bir anabolik steroid döngüsü son birkaç hafta sırasında çekilen ve testislerin testosteron üretimi teşvik etmek için bir kaç hafta sonra devam etti. Birini veya her ikisini de bu ilaçlar alarak, steroid döngüsü östrojenik etkilerini büyük ölçüde azaltacaktır.

Alarak testosteron östrojenik etkisi, aynı zamanda olması gereken başka bir istenmeyen etkisi olduğunu katabolik etki PCT içinde ele.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Anabolik steroidler, azot ve amino asitlerin yapıtaşları kas dokusunun korumak kasları yaparak çalışır. Ne yazık ki, vücut kas dokusu zaten vardır ve bu nedenle bir anabolik veya kas geliştirme, devlet ve katabolik veya kas-tüketen, bir devlet arasında bir denge tutar seviyor.

Anabolik steroidler, kortizol, vücudun Katabolik durumu neden olan bir kimyasal almak kas dokusu reseptörleri bloke ederek çalışır. Steroid kullanımı kesilir zaman, bu ekstra siteleri havoc hizmetçi döngüsü sırasında steroid ettik kazançları batık ve bu mücadele için vücut içinde kortizol al reseptör siteleri daha fazla üretir. İyi bir PCT-ecek katmak gibi B-Androstenetriol, kortizol suppressors 7-hidroksi-DHEA veya benzeri bileşikler.

SERMs ve kortizol bastırıcılarının ile birlikte, vücudun kurtarma anabolik steroid döngüleri ve yan etkileri yardım için birçok doğal maddeler vardır. Karaciğer toksisitesi, erektil disfonksiyon, saç dökülmesi ve döngüsü sırasında kadar gelebilir diğer konularda bir dizi yardımcı olmak için ürün bulunmaktadır.

Ancak, PCT plan basit tutarak, bu nedenle PCT ilaçlar kısa listesi tutmak çalışır başarılı bir plan sizin için bulmak daha iyi bir şans verecek hangi ürünleri çalışma ve hangilerinin değildir kesin olarak belirlemek daha kolay olacak.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post