Güvenli Germe Rehberi


Güvenli germe Rehberi

Eğer düzenli egzersiz, germe önemlidir. Germe yararları çoktur. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Spor ve fitness performans için hareket artış aralığı
 • yaralanma daha az risk
 • artan fiziksel ve zihinsel rahatlama
 • Azaltılan kas ağrıları egzersiz sonrası
 • duruşu bir iyileşme
Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Güvenli Germe Rehberi

Olarak biz yaş, bağ dokusu ligament, tendon, kıkırdak, esnekliği ve tüm azalma kas. Bu kaçınılmazdır. Henüz araştırma düzenli esneklik çalışmaları yaparak, biz bizim sıra-in devinim olarak 20-30 oranında her yaşta artırabilir gösterir.

Biz bizim bağ dokusu birçok yolları-aktif, pasif ya da içeren veya içermeyen bir direnç uzanabilir. Esneklik, hareket aralığı artırmak için kontrollü bir kuvvet kullanma ve bağ dokusu uzatma artırıldı.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Uzanan ana formdaki statik germe denir. Bu kontrollü bir streç olduğunu.

Statik Stretching ile kas hafif gerginlik noktasına götür. Bu kas uzatılmış konumda yerleştirir ve germek genellikle 10-30 saniye süreyle tutulur.

Bu streç en önemli özelliği streç statik kalır ve sıçrama yok olduğunu. Statik Stretching ile orada hem bakım germe ve gelişimsel germe.

Bakım germe veya kolay germe, yavaş yavaş ve zıplatma olmadan yapılmalıdır. Geçerli düzeyde bir esneklik sağlamak ve gerginlik kas gücü azaltmak için bakım germe amacı olduğunu.

Bakım uzanan bir örnek ayakta uyluk streç nereye sen tek bacak arkanda ayağını uyluk germek için kıçına doğru getirmek getirmek olacaktır.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Bakım germe de kas gelişim germe için hazırlar.

Gelişimsel germe esneklik geçerli düzeyini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Örnek, ayak dokunmak mümkün değilse sunmak için gelişimsel hamstring streç zaman içinde esneklik düzeylerini geliştirmek ve sonunda ayak dokunmak olanak sağlar.

Gelişimsel bir streç, bu pozisyonda tutun ve gerginlik kolaylaştırır ne zaman tekrar tekrar hafif gerginlik kas hissedene kadar bir kısmı tarafından germek artırarak gerçekleştirilir. Streç ağrılı hale gelirse, çok ileri gittin. Yine, bu kontrol ve zıplatma olmadan yapılmalıdır.

Gelişimsel bir streç gerginlik, amacı için 20 saniye olmayan ağrı, tutulmalıdır zaman germek rahatla ve amaç için başka bir 20 saniye boyunca basılı tutun gerekir akılda çıplak. Her zaman senin uzanıyor sırasında nefes almayı unutma. Ben şahsen her zaman amacı tutmak için 30 saniyeden 10-20 saniye aksine benim uzanıyor.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız

Göze çarpan herhangi bir kazancı bükülgenlik içinde görmek için 3-4 kez bir hafta germek gerekir. Esneklik kazanır, az 2-3 hafta olarak görülebilir.

Önce streç izleyin bazı kurallar şunlardır:

 • Daha önce germe ısınma (sıcak kasları değil soğuk olanlar germek istiyorum) sıcak kaslar daha soğuk daha elastik.
 • Her zaman bağlı olarak ister bakım veya gelişimsel germe yapıyorum yaklaşık 15-30 dakika egzersiz sonrasında germek.
 • İzole kas uzatılmış şekilde hedef kas daha gergin duruma getirir bir pozisyonda yer anlamına gelir. Örneğin, buzağı kas yalıtmak için dizini kır ve bu gerginlik buzağıda serbest bırakmak.
 • Yavaş yavaş ve sorunsuz germek taşıyın
 • Normal nefes alın (nefesinizi tutmayın)
 • Streç (genellikle 10-60 saniye) tutun ve rahatla.
 • Zorlanma veya pasif ortak ötesinde yelpazesini hareket normal bir kuvvet değil.
 • Dikkatle her germek gel

Kadar her şey gibi hepimizin kendi düzeyde esneklik vardır. Bazılarımız diğerlerine göre daha esnektir. Acele etme, kendi hızda çalışır. Zaman içinde senin esnekliği artacaktır. Çok fazla uzatmak çalışırsanız bir yaralanma riski olabilir çok hızlı bir şekilde Yani başkaları kendi hızda çalışır.

Anabolik steroidler satın almak için tıklayınız


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post