Anaboliskie Steroīdi Atsauksmes


Anaboliskie steroīdi

Nav jābūt pretrunām pār anabolisko steroīdu lietošanas vieglatlētikas ar medicīnu nesaistītiem anabolisko steroīdu lietošanu ir nelikumīga un aizliegta lielākā daļa, ja ne visas, sporta organizācijas. Tomēr daži sportisti saglabājas, ņemot tos, uzskatot, ka šīs vielas sniegtu konkurences priekšrocības.

Bet tālāk jautājumus par likumību vai popularitāti, ir fakts, ka anabolisko steroīdu var izraisīt nopietnu fizisku un psiholoģisku blakusparādības.

Ņemot vērā šos apdraudējumus, ir pieaugošais pasākumu apcirpt anabolisko steroīdu lietošanu. Viens no tautas izcilākā iestādēm par steroīdu izmantot Dr Gary Wadler, ir daļa no saskaņotas pūles, lai izglītotu sabiedrību par briesmām, Anaboliskie steroīdi.

Dr Wadler, Ņujorkas universitātes medicīnas skolas profesors un svina autors grāmatu narkotikas un sportists, kalpo kā konsultants, lai ASV Tieslietu departamenta anaboliskas androgēnas steroīdu lietošanas.

Viņš ieguva Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta balvu par viņa darbu rādītāju uzlabošanai narkotikas sporta sacensībās rajonā. Viņš pievienojās mums risināt jautājumu par steroīdi un sportu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Anaboliskie steroīdi

Anaboliskie Steroīdi Atsauksmes

Kādi ir anabolisko steroīdu?

Anaboliskie steroīdi vai precīzāk, androgēnas anaboliska steroīdi ir dabiskas izcelsmes anaboliskas vīrišķo hormonu testosteronu sintētiskie atvasinājumi.

Anaboliska un androgēnas ir no grieķu izcelsme: anaboliskas nozīmē veidot, un androgēnas, nozīmē, masculinizing. Testosterons ir dabas androgēnas sekas izraisa vīriešu reproduktīvo sistēmu nogatavināšanu pubertātes, ieskaitot ķermeņa matu augšanu un padziļināt balss.

Hormonu anaboliska iedarbība palīdz organismam saglabāt uztura olbaltumvielu, kas aids muskuļu veidošanos. Lai gan pastāv daudzi veidi, steroīdu ar dažādas pakāpes anaboliskas un androgēnas īpašības, tas ir anaboliska steroīdi īpašums, ievilina sportisti, saka Dr Wadler. Viņi ņem tos pirmām kārtām palielināt muskuļu masu un izturību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Anaboliskie steroīdi

Kā Anaboliskie steroīdi tiek ņemts

Steroīdi var veikt mutiski, vai viņi var injicēt. Kuri injicē iedala papildu kategorijas, tiem, kas ir ļoti noturīgas un tie, kas ilgst īsāku laiku.

Pēdējos gados izmantošana ir mainījies pēdējā kategorijā ilgst īsāku, ūdenī šķīstošs injekcijas. Iemesls tam ir blakusparādības, kas saistītas mutiskā veidā atklāti ir īpaši satraucoša aknas, saka Dr Wadler.

Bet Injicējams steroīdi nav bez blakusparādības, vai nu. Ir ne bez maksas, un tur ir cena, kas jāmaksā vai nu veidolam.

Kas aizņem anabolisko steroīdu un kāpēc?

Tas ir ne tikai futbola spēlētājs vai svarcēlājs vai sprinter, kurš var tikt lietota Anaboliskie steroīdi. Tāpat nav vienīgie.

Baltās un zilās collar darba ņēmējiem, sievietēm un visvairāk satraucoši pusaudžiem pieņemt steroīdi visu saista vēlme meklēt cerams, veikt un justies labāk, neskatoties uz briesmām.

Anaboliskie steroīdi ir paredzēti, lai imitētu kultūrisms iezīmes testosterona. Vīrieši visvairāk veselīgu ražot mazāk nekā 10 miligramiem dienā testosterona. Sievietes arī ražot testosterona, bet minūti summas.

Daži sportisti tomēr drīkst izmantot līdz pat simtiem miligramiem dienā, tālu pārsniedz parasti noteiktā dienas deva likumīgu medicīniskiem nolūkiem. Anaboliskie steroīdi ne uzlabot, veiklība, iemaņas vai asinsvadu jaudas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Anaboliskie steroīdi

Uzvedības blakusparādības

Saskaņā ar Dr Wadler anabolisko steroīdu var izraisīt smagas garastāvokļa svārstības. Tautas psiholoģisko valstis var palaist toņkārta. saka Wadler.

Viņi var aiziet no bouts depresijas vai galējās uzbudināmība sajūtu neuzvaramība un turnīra agresiju, parasti sauc par roid dusmas. Tas ir bīstams stāvoklis pārsniedz vienkāršu pašpārliecību.

Ir Anaboliskie steroīdi atkarību?

Pēdējos pierādījumi liecina, ka ilgu laiku steroīdu lietotājiem un steroīdu Toksikomāni var rasties atkarība, tostarp alkas, grūtības apstāšanās steroīdu lietošanu un abstinences simptomi klasiskās raksturojums.

Atkarība ir ļoti atkarību, kas var būt psiholoģiska, ja ne fizikālās parādības, saka Dr Wadler. Neskatoties uz to, nav šaubu, ka kad steroīdu regulāro lietotāju pārtraukt lietot narkotikas viņi saņem atteikuma sāpes un ja viņi uzsāktu atkal sāpes iet prom. Tās ir grūtības, pārtraucot lietošanu pat tad, ja viņi zina, ka tas ir slikti par tiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Anaboliskie steroīdi


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post