סטרואידים אנבוליים הדעת


סטרואידים אנאבוליים

לא צריך להיות מחלוקת על סטרואידים אנבוליים בשימוש אתלטיקה שאינן רפואיות השימוש בסטרואידים אנבוליים היא לא חוקית ולא אסרה על ידי רוב, אם לא כל, ארגוני ספורט גדולים. עדיין, כמה ספורטאים מתעקש לקחת אותם, האמונה כי חומרים אלה לספק יתרון תחרותי.

אבל מעבר הנושאים של הפופולריות או החוקיות היא העובדה כי סטרואידים אנבוליים יכולים לגרום תופעות הלוואי נפשי ופיזי.

לאור מפגעים אלו, אמצעים כדי לצמצם את השימוש של סטרואידים אנבוליים הם הסלמה. אחד המומחים הבכירים האומות על סטרואידים להשתמש, ד ר גארי Wadler, הוא חלק מאמץ לחנך את הציבור על הסכנות של סטרואידים אנבוליים.

ד ר Wadler, פרופסור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת ניו יורק ומחבר חפיפה של הסמים ספר, הספורטאי, משמש כיועץ המשפטים של ארה על שימוש בסטרואידים אנבוליים androgenic.

הוא גם זכה הבינלאומי האולימפי ועדת הנשיא הפרס עבור עבודתו בתחום בסמים ממריצים בספורט תחרותי. הוא הצטרף אלינו כדי לטפל בבעיה של סטרואידים וספורט.

לחץ כאן כדי לקנות Anabolic סטראודים

סטרואידים אנבוליים הדעת

מהם סטרואידים אנבוליים?

סטרואידים אנאבוליים או ליתר דיוק, סטרואידים אנבוליים androgenic הם נגזרות סינתטי של anabolic ההורמון הזכרי טסטוסטרון טבעי.

גם anabolic androgenic את מקורו מיוונית: אנבוליים, כלומר לבנות, ו אנדרוגנית, כלומר masculinizing. אפקטים androgenic הטבעי של טסטוסטרון לעורר את ההבשלה של מערכת הרבייה בגיל ההתבגרות, כולל את הצמיחה של שיער הגוף, העמקה של הקול.

אפקט אנאבולי של ההורמון עוזר לגוף לשמור על חלבון בתזונה, אשר מסייע בפיתוח של השרירים. אמנם, ישנם סוגים רבים של סטרואידים בדרגות שונות של נכסים anabolic ו אנדרוגנית זה רכוש סטרואידים אנבוליים זה מפתה ספורטאים, אומר ד ר Wadler. הם לוקחים אותם עד בעיקר הגדלת שריר מסה וכוח.

לחץ כאן כדי לקנות Anabolic סטראודים

איך נלקחים סטרואידים אנבוליים?

ניתן לקחת סטרואידים דרך הפה או שהם יכולים להיות מוזרק. אלו מוזרקים מפורקים לתוך קטגוריות נוספות, אלה כי הם מאוד ארוכות ואלה מעמד זמן קצר יותר.

בשנים האחרונות, שימוש השתנה כדי הזריקות לטווח קצר יותר, מסיסים במים הקטגוריה האחרונה. הסיבה לכך היא כי תופעות הלוואי הקשורות עבור הטופס אוראלי התגלו להיות מדאיג במיוחד עבור הכבד, אומר ד ר Wadler.

אבל גם הסטרואידים להזרקה לא ללא תופעות לוואי. יש אין הסעות בחינם, יש מחיר לשלם בעזרת טופס או.

מי לוקח סטרואידים אנבוליים ומדוע?

זה לא רק שחקן פוטבול או מרים משקולות או אצן שברשותם סטרואידים אנאבוליים. גם אם זה רק עם גברים.

לבן - ו blue - collar, נקבות ו, מדאיג ביותר, מתבגרים לקחת סטרואידים כל מקושרים על ידי הרצון לחפש בתקווה, לבצע ועובדי להרגיש טוב יותר, בלי קשר הסכנות.

סטרואידים אנבוליים נועדו לחקות את התכונות פיתוח גוף של טסטוסטרון. גברים בריאים ביותר לייצר פחות מ- 10 מיליגרם טסטוסטרון ליום. הנקבות גם לייצר טסטוסטרון אבל בכמויות זעירות.

אתלטים מסוימים לעומת זאת, ניתן להשתמש עד מאות מיליגרם ליום, העולה על המינון היומי הקבוע בדרך כלל למטרות רפואיות לגיטימית. סטרואידים אנאבוליים לא לשפר זריזות, מיומנות או יכולת הלב וכלי הדם.

לחץ כאן כדי לקנות Anabolic סטראודים

תופעות התנהגותיות

על פי ד ר Wadler, סטרואידים אנבוליים יכולים לגרום ההפכפכים. הברית פסיכולוגי של אנשים יכול להריץ לסולם הצבעים. אומר Wadler.

הם יכולים ללכת מתקופות של דיכאון או עצבנות קיצונית תחושות בלתי מנוצחת, תוקפנות על הסף, הקרויה גם roid זעם. זהו מצב מסוכן מעבר אסרטיביות גרידא.

הם סטרואידים אנבוליים ממכר?

ממצאים אחרונים מעידים כי משתמשים בסטרואידים ותיק, המתעללים סטרואידים עלול להיתקל מאפיינים קלאסיים של התמכרות כולל תשוקות, קושי הפסקת השימוש בסטרואידים וסימפטומים של גמילה.

התמכרות היא קיצונית של תלות, אשר עשוי להיות פסיכולוגית, אם לא פיזית, תופעות, אומר ד ר Wadler. בכל מקרה, אין שום ספק כי כאשר משתמשים בסטרואידים רגיל להפסיק לקחת את התרופה הם מקבלים כאבי הגמילה, אם הם מתחילים את שוב הכאב נעלם. יש להם קשיים הפסקת למרות שהם יודעים שזה מזיק להם.

לחץ כאן כדי לקנות Anabolic סטראודים


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post