Wprowadzenie Do Budowy Ciała


Zdecydowaliśmy się rozpocząć kulturystyki. Więc masz własne oczekiwania, jak będzie i co z tego wyniknie. Może być, że Twoim głównym celem jest tylko po to, aby pozbyć się niechcianego tłuszczu, aby wyglądać bardziej atrakcyjne i młodszych?

Czy jesteś zainteresowany w kulturystyce konkurencji? Ten sport – Kulturystyka – jest dobre dla wszystkich.

Oto kilka punktów, zanim zaczniesz

 • Bądź realistą-ustawić swoje cele i po nich. Aby zobaczyć znaczące zmiany w siłę i masę zabiera czas, prawdopodobnie dwa – trzy miesiące, ale trwałość i zaangażowanie w to, co trzeba.
 • Istnieje żaden program, który jest odpowiedni dla wszystkich. Każdy trening ma różne motywacje, pragnienia i potencjał genetyczny, i każdy musi dokonać korekty jego lub jej własny w łącząc danego programu.
 • Użytkownik powinien skonsultować się z lekarzem, jeśli jesteś ponad 40 lub miał jakiejkolwiek poprzedniej urazu lub upośledzenia.
Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Wprowadzenie Do Budowy Ciała

Oto rutynowych dla początkujących:

1. szerokość ramion uchwyt Chin-Ups:

Trzeba chin-up, jak możesz. Celem jest pełne 50 powtórzeń w jednym treningu, bez względu na to, ile określa że zrobisz. Nawet jeśli można zrobić tylko 1 powtórzenia za komplet to nie powodu do obaw. Tylko czy tak wiele zestawów jak trzeba 50 pełne reps. pierwsze dwa tygodnie czy jak dużo powtórzeń jak możesz, a jeśli, na przykład 7 powtórzeń jest jeszcze limit, po prostu spróbuj dodać jeden więcej rep na następnym treningu. Jeśli ty może nie brody – przód pulldowns zamiast. Ale pamiętaj: więcej brody się szerszy jesteś.

2. ćwiczenia na poręczach spadki:

To ćwiczenie działa mięśnie klatki piersiowej i triceps, obejmujące przedni Delta. Użyj trochę szerszy niż szerokość ramion chwyt. Spróbuj zrobić 3-5 zestawów 15 pełny reps. Jeśli możesz chudego zbyt daleko do przodu to zamienia się w więcej ćwiczeń klatki piersiowej. Jeśli ty utrzymywać ciało od pochylony do przodu działa więcej triceps.

3. brzuszki:

Leżąc na podłodze, umieścić nogi na ścianie, tak aby dolnej części nogi postaci o kąt 90 stopni z górnej nogi, i górnej nogi tworzą kąt 90 stopni z tułowia. Połóż dłonie w obrębie klatki piersiowej lub z boku głowy i utrzymanie tej pozycji przez cały trening. Przywołać się przy użyciu swojego abs. W górnej części ciała zaczyna rosnąć z podłogi, koncentrat na wysiłek w brzucha, a nie na jak wysoko można przejść. Czy 3 zestawy powtórzeń jak najwięcej jak to możliwe.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Reszta około pięciu dni po swój pierwszy trening. Niż trenować dwa razy w tygodniu. Zachować szkolenia w ten sposób 2-3 tygodni lub więcej (w zależności od własnych uczuć)

Kiedy czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić więcej, można dodać kuca Barbell wagi światło przed pierwszym treningiem. Lekki oznacza, że można łatwo zakończyć zestaw 15 zestawów reps. 2-3 na początku wyżej wymienionych rutynowych będzie dobry. Można również dodać brzana leżącej prasy dla rozwoju mięśni piersiowych. 2 zestawy 15 powtórzeń będzie wystarczające. Można to zrobić, kąpieli lub przed nimi.

Cóż, to, co mamy teraz?

 1. Kuca
 2. Chin-Ups lub przedni Pull downs
 3. Wyciskaniu
 4. Spadki
 5. Brzuszki

Nadal to rutynowe w ciągu 3-4 tygodni, a następnie dodać więcej ćwiczeń: Biceps loki (po wyciskaniu), wojskowy prasy, cielę podnosi, wzrusza ramionami i podziału części ciała szkolenia w ciągu 2 dni.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Teraz rutynowych wygląda następująco:

Dzień 1:

 1. Kuca 2 x 12
 2. Wyciskaniu 2 x 15
 3. Chin-Ups 2 x max
 4. Brzana Biceps zwijać 2 x 12
 5. Awarii 3 x max

Dzień 2:

 1. Prasy wojskowej 2 x 12
 2. Spadki 2 x 12
 3. Wzrusza 1 x 15
 4. Cielę podnosi 2 x 25
 5. Odwrócić brzuszki 3 x max

Dwa treningi tygodniowo – to za mało dla masy i siły. Od pierwszego treningu do tego trzeba tylko 1,5-2 miesięcy okresu początku. Można szkolić i przyrost masy w miesiącach przy tym rutynowego treningu.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Uwagi:

 • Treningu nie powinien być dłuższy niż jedna godzina.
 • Jeść 5-6 posiłków dziennie.
 • Spać co najmniej 8 godzin.
 • Jeśli czujesz ból mięśni lub stawów, tabletki aspiryna lub ibuprofen, który ograniczy nieprzyjemne uczucia. Ale jeśli ból podkreśla – zakończyć szkolenie i natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Wprowadzenie Do Budowy Ciała


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post