Post Tsükli Ravi Juhend


Steroidide põhjustab intensiivne muutusi organismi hormonaalset tasakaalu. Kuigi soovitud tulemus võib olla positiivne lihaste hoone ja rasva kadu, seal on palju negatiivseid kõrvalmõjusid, mis saab ja, tagajärjeks.

Pärast steroid tsükli kasutajatele tuleks valmistada võidelda soovimatute mõjude nn Post tsükli ravi kavandades.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Post Tsükli Ravi Juhend

Vajadust mõista ja õigesti planeerida edukas Post tsükli ravi, peame esmalt mõistma, mis toimub, kui keha võtab anaboolsed steroidid.

Kui keha võtab liigse testosterooni, tekitab liigne östrogeen saavutada tasakaal. Kui testosterooni omastamine on peatatud, põhjustab liigne östrogeen omadustes, näiteks rindade kasvu soovimatu kasutaja.

Anabolics on tavaliselt ka sulgeda organismi loomulik testosterooni tootmist pikema aja jooksul, nii keha eest östrogeeni toime ilma keha loomulik kaitse suurendada oma testosterooni tööle minna.

See tähendab, et isegi juhul, kui ülejäänud, õige toitumine ja õige jõutreeninguga aitab taastuda steroidid keha, õige järgneva-cycle-ravi tõenäoliselt nõuab kõrvalteenuste pruukimise viia organismi tase hormoonid tagasi normaalseks.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Parim kaitse vastu soovimatu östrogeeni organismis on irooniliselt, võttes östrogeeni. Samamoodi loob keha östrogeeni kuna seal suurenemise anaboolse testosterooni keha ka tõstab testosterooni kui lisatakse östrogeeni.

Aga kuidas me vältida soovimatuid östrogeenseid mõju nagu rinnad ja vee kinnipidamise? Võttes erivorm östrogeeni nimega selektiivsed östrogeeni retseptori modulaatorid (SERMs). SERMS eesmärk on lisada östrogeeni keha veel blokeerida rakud, mis edendaks soovimatu mõju östrogeeni retseptori levikualad.

SERMs turul kaks enim kasutatud liigid on klomifeen tsitraat ja Temoxifen. Need ravimid on tavaliselt võetud anaboolne steroid tsükli viimase paari nädala jooksul ja paar nädalat pärast jätkata, et stimuleerida testosterooni tootmist munandid. Üks või mõlemad ravimid oluliselt vähendada steroid tsükli östrogeenseid mõju.

Peale võttes testosterooni östrogeenseid mõju on ka mõne muu soovimatu mõju, mis tuleb adresseeritud PCT kataboolset mõju.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Anaboolsed steroidid töö tegemise säilitada lämmastiku ja aminohapped ehitusplokkide lihasmassi lihaseid. Kahjuks keha meeldib see juba on ja seetõttu säilitab anaboolseid või lihaste ülesehitamise riigi ja Kataboolse või lihaste kahandavate riigi tasakaalu lihasmassi.

Anaboolsed steroidid töö blokeerib retseptorid lihasmassi, mis võtavad kortisooli kemikaali, mis põhjustab keha Kataboolse riigi. Sellega võitlemiseks, keha toodab rohkem kortisooli võtta retseptori saitidel ja kui steroidide kasutamine on jätkatud, nende eest saite vrakk laastavalt jagamises olete neiu ajal oma steroid tsükli. Hea PCT hõlmab kortisooli hoidjad näiteks B-Androstenetriol, 7-hüdroksü-DHEA või samalaadsed ühendid.

Koos SERMs ja kortisooli hoidjad on palju muud looduslikud ained organismi taastumine anaboolne steroid tsüklid ja nende kõrvaltoimed. On tooteid, et aidata maksa toksilisuse, erektsioonihäired, juuste väljalangemine ja paljud muud küsimused, mis võivad tulla tsükli jooksul.

Siiski hoides PCT plaani lihtne, tuleb täpselt tooted töötavad ja millised mitte, nii et PCT narkootikumide lühikest loendit annan teile parem võimalus leida eduka kava, mis töötab teie jaoks lihtsamaks.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post