Post Cyklu Terapia Sprievodca


Steroidy spôsobuje intenzívne zmeny hormonálnej rovnováhy tela. Hoci požadovaných účinkov môže byť pozitívne pre budovanie svalovej hmoty a tuku-strata, existuje veľa negatívnych vedľajších účinkov, ktoré môžu, a dôjde.

Po steroidné cyklus, užívatelia by mali pripraviť na boj proti nežiaduce účinky pri plánovaní tzv príspevok cyklu terapie.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Post Cyklu Terapia Sprievodca

Pochopiť potrebu a správne plán úspešný príspevok cyklu terapie, musíme najprv pochopiť čo sa deje, keď telo má anabolické steroidy.

Keď telo má prebytok testosterónu, produkuje nadbytok estrogénov na dosiahnutie rovnováhy. Keď príjem testosterónu je prerušená, nadbytok estrogénov spôsobí užívateľovi nežiaduce vlastnosti, ako je rast prsia.

Anabolík tiež tendenciu vypnúť tela prirodzenej produkcie testosterónu na dlhšiu dobu, takže účinky extra estrogénu v tele ísť pracovať bez tela prirodzenú ochranu zvýšenia vlastného testosterónu.

To znamená, že hoci zvyšok, dobrá strava a riadne silový tréning pomôže telu zotaviť z steroidy, riadne post-cyklus-terapia s najväčšou pravdepodobnosťou vyžadovať užívať doplnkové lieky aby tela hladiny hormónov späť do normálu.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Najlepšou obranou proti nežiaducim estrogénu v tele, ironicky, je tým, že estrogén. Rovnakým spôsobom, že telo vytvára estrogén kedy tam zvýšenie anabolické testosterónu, telo tiež zvýši testosterónu keď znie estrogén.

Ale ako môžeme vyhnúť nechcené estrogénové účinky ako prsia a zadržiavanie vody? Tým, že osobitná forma estrogén nazývané selektívne modulátory estrogénových receptorov (SERM). SERM cieľom pridať estrogénu do tela ešte blok na miesta receptorov v bunkách, ktoré by stimulovať nežiaduce účinky estrogénu.

Dva najpoužívanejšie typy SERM na trhu sú Clomiphene citrát a Temoxifen. Tieto lieky sú zvyčajne prijaté počas posledných niekoľkých týždňov cyklu anabolické steroidy a pokračuje niekoľko týždňov po na stimuláciu produkcie testosterónu v semenníkoch. Prijatie jedného alebo oboch týchto liekov výrazne zníži estrogénové účinky steroidné cyklus.

Okrem estrogénové účinok pričom testosterónu, existuje aj iný nežiaduci účinok, ktorý musí byť riešené v PCT katabolické efekt.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy

Anabolické steroidy prácu tým, že svaly zachovať dusík a aminokyseliny stavebným svalového tkaniva. Bohužiaľ, telo má rád svalového tkaniva už má a preto udržiava rovnováhu medzi anabolické, alebo budovanie svalov, štát a katabolické alebo ozónovú vrstvu svalu, štát.

Anabolické steroidy prácu tým, že blokuje receptory v svalovom tkanive, ktoré berú v kortizolu chemická látka, ktorá spôsobuje telesnú katabolický stav. Bojovať s týmto, telo produkuje viac receptor stránky, ktoré sa v kortizolu a pri užívaní steroidov je prerušená, tieto ďalšie stránky vrak spúšť na zisky ste upratovanie počas vášho steroidné cyklus. Dobrý PCT zahŕňa kortizolu tlmiče, ako B-Androstenetriol, 7-Hydroxy-DHEA alebo podobné zlúčeniny.

SERM a kortizolu tlmiče, existuje mnoho ďalších prírodných látok na podporu telo zotavenie z anabolické steroidy cyklov a ich vedľajšie účinky. Existujú produkty, ktoré pomáhajú s pečeňové toxicity, erektilná dysfunkcia, strata vlasov a celý rad ďalších problémov, ktoré môžu prísť počas cyklu.

Avšak, udržiavaním PCT plán jednoduchý, bude jednoduchšie určiť, ktoré produkty fungujú a ktoré nie, tak vedenie zoznamu PCT drogy krátke vám lepšie šancu na nájdenie úspešný plán, ktorý pracuje pre vás.

Kliknite tu kúpiť anabolické steroidy


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post