Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada Tugevust


Mis on anaboolsed steroidid?

Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada TugevustAnaboolsed steroidid on sünteetilised ained, mis on sarnane meessuguhormooni testosterooni. Arstid neid probleeme nagu hilinenud puberteet ja muud meditsiinilised probleemid, mis põhjustavad keha väga väikeses koguses testosterooni teha.

Steroidid muudavad suuremad lihased ja luud tugevamaks. Nad võivad põhjustada ka puberteet alustada ja aitavad mõned poisid, kes on geneetiline häire, kasvab enam normaalselt.

Anaboolsed steroidid võib võtta pill, tulistas ühe lihase või geel või kreem hõõruda kohta nahale.

Ühise anaboolsed steroid ravimid sisaldavad fluoxymesterone (nt Halotestin) ja Nandroloon (nt Durabolin). Ameerika Ühendriikides on vaja retsepti, et saada mingit anaboolne steroid. Ebaseadusliku anaboolsed steroidid on sellised inimesed saavad ilma retseptita.

Mõned inimesed võtavad juriidiline toidulisanditest, mis on teatud hormoonide tegi ka inimese keha. Üks selline täiendus on dehüdroepiandrosterooni (DHEA). Keha saad DHEA teiste steroidhormoonide, sealhulgas Testosteroon, östrogeen ja kortisooli.

Inimesed kasutavad seda proovida oma lihaseid suuremaks muuta. Kas sellised tooted tegelikult tööd ei ole tõendatud. Aga kui te võtate neid suurtes kogustes, võib põhjustada samad kõrvaltoimed nagu anaboolsed steroidid.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Miks mõned inimesed kasutavad anaboolsed steroidid ilma retseptita?

Mõned Nooremad ebaseadusliku anaboolsete steroidide abil vähendada keha rasva, saada suurem lihaseid ja suurendada tugevust. Nad kasutavad narkootikume, sest nad püüavad parandada kui hästi nad sporti või kuidas nad vaatavad.

Ebaseadusliku anaboolsete steroidide doosi on 10 korda suurem kui annuse arst näeb terviseprobleemid. Inimesed kasutavad sageli rohkem kui üks nende ebaseaduslike narkootikumide samal ajal.

Seda nimetatakse virnastamine. Või nad võivad võtta tsükkel: no narkootikumide suure annuse üle nädala jooksul narkootikume kuuni. Seda nimetatakse kasumi investeerimine.

Uskudes, et anaboolsed steroidid võivad parandada konkurentsivõimet ja tulemuslikkust, informeerimata või ekslik sportlased, mõnikord julgustust treenerid või vanemad, kuritarvitavad neid ravimeid ehitada lihasmassi, edendada agressiivsus ja suurendab kehakaalu.

Mõned sportlased tihti võtta kaks või rohkem anaboolsed steroidid, segamine suulise ja/või süstitavate tüübid ja mõnikord lisatakse muude uimastite, nagu näiteks stimulantide, valuvaigistid või kasvuhormoonide.

Sportlane on seisukohal, et erinevaid narkootikume toota suurem tugevus või lihaste suurus, kui ühe narkootikumide abil. Mida nad ei tea, või eirate, on nende uimastite kuritarvitamine võib põhjustada keha kahjustamise.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada Tugevust

Millised probleemid võivad kasutada ebaseadusliku anaboolsete steroidide põhjus?

Anaboolsed steroidid võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Mõned nendest mõjudest võib olla püsiv.

Mehed, kas anaboolsed steroidid:

 • Vähendada spermatosoidide arvu.
 • Kahanda munandid.
 • Põhjustada te ei saa isa lastele.
 • Suuremalt rinnad.

Naised, kas anaboolsed steroidid:

 • Suurendab keha karvad.
 • Teeb naha töötlemata.
 • Rindade vähendamine.
 • Pildil kliitorit.
 • Süvendamine hääl.

Meeste ja naiste anaboolsed steroidid võivad põhjustada:

 • Kõrge vererõhk, südamelihase infarkt või insult.
 • Halva kolesterooli (LDL) kõrgem ja madalam hea kolesterool (HDL).
 • Maksahaiguse ja võib-olla maksavähki. Need probleemid võimalus on suurem kui steroidid on võtta pill.
 • Rasune nahk, akne ja mehed muster juuste väljalangemine.
 • Võib süveneda kui uimasti räämas bakteriaalset nahainfektsioonidega.
 • Ärrituvus, raev, agressiooni, vägivalla, kontrollimatu kõrge energiaga (maania), vale uskumused (luulud) ja sõltuvus.

Nooremad, kes võtavad ebaseadusliku anaboolsete steroidide ohustavad samad probleemid nagu täiskasvanud, kes neid kasutada. Ka luude kasvu noor võib lõpetada enne lõpuleviimist. Noor võib jõuda täieliku täiskasvanud kõrgus.

Inimesed, kes kasutavad anaboolsed steroidid tavapäraseks võib olla võõrutusnähud, millal nad lõpetavad neile. Sümptomiteks võttes depressiooni, on väga väsinud ja millel puudub soov süüa.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Kuidas tuvastatakse anaboolsete steroidide kuritarvitamine?

Parim Anaboolsed Steroidid Suurendada TugevustArst võib esitada küsimusi oma terviseteenused ja milliseid toidulisandeid ja muid aineid, mida kasutada. Arst võib teha füüsilise eksamiga ja tellimuse uriini ja vereanalüüsid.

Kuidas on anaboolsete steroidide ravi?

Raviks anaboolsete steroidide kuritarvitamine ei ole palju õppinud. Arstid tavaliselt nõustada:

 • Ravi programm, mis hõlmab ravimite võõrutusnähte ja muid terviseprobleeme.
 • Perekond ja sotsiaalne toetus.
 • Üksikute või perekondlike nõustamist.
Vajuta siia osta anaboolsed steroidid


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post