Ohutu Venitades Juhend


Ohutu venitades juhend

Kui teil teostada regulaarselt, venitamine on eluliselt tähtis. Kasu venitus on palju. Nende hulka kuuluvad:

 • suuremat valikut liikumine Sport või fitness täitmiseks
 • väheneb risk kahju
 • suurenenud vaimse ja füüsilise lõõgastumise
 • vähendatud lihaste valulikkus pärast treeningut
 • kehahoiaku parandamisele
Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Ohutu Venitades Juhend

Nagu me vanuse, paindlikkust meie sidekoe the sidemete, kõõluste, kõhrede ja lihaste kõik vähenemine. See on paratamatu. Veel uuringud näitavad, et regulaarne paindlikkust töö sooritades saame suurendada meie valikut algatusel koguni 20-30 protsenti igas vanuses.

Meil saab venitada meie sidekoe paljudel võimalusi aktiivselt, passiivselt või või ilma vastupanu. Paindlikkus on parandada kasutades kontrollitud jõudu suurendada vahemikus algatusel ja sidekoe venitamist.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Peamine vorm venituseta nimetatakse, staatiline venitus. See on kontrollitav venitada.

Staatiline venitamine, võtavad lihaste kerge pinge punkti. See asetab lihaste pikendatud positsiooni ja venitada toimub tavaliselt 10-30 sekundit.

Kõige tähtsam seda venitada ei muutu läbi venitada ja ei põrgatama. Staatiline venitamine on nii hooldus venitus ja Arenguprobleemid venitus.

Hooldus venitus või kerge venitus, peaks toimuma aeglaselt ja ilma kopsakas. Hooldus venitus eesmärk on säilitada oma praegune paindlikkus ja vähendada pigistustunne on lihased.

Näiteks hooldus venitus oleks alaline reie venitada, kui sa avab üks jalg selja taha tuua oma suu poole oma tagumik venitada reie.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Hooldus venitus valmistab lihased ka arengulised venitus.

Arengulised venitus eesmärk on parandada teie praegust taset ning paindlikkust. Nii, näiteks kui sa ei saa puudutada varvaste suunas tuua, arengulised Kinnerjänne venitada tuleks aja jooksul parandada oma paindlikkuse taset ja lõpuks võimaldavad teil ühendust oma varbad.

Arengulised venitada sooritab suurendada venitada murru kuni tunned lihaste kerge pinge uuesti, hoidke seda seisukohta ja kui pingete kiirendab kordan uuesti. Kui venitada muutub valulikuks, on läinud liiga kaugele. Jällegi, seda tuleks teha, kontrollida ka ilma kopsakas.

Bare meeles arenguhäireid venitada tuleks hoida 20 sekundit, kuni punktini, pinge, mitte valu siis peaks Lõdvestu venitada ja eesmärk on see teine 20 sekundit all. Ärge unustage alati Hinga ajal oma venib. Ma ise, püüdke alati hoida minu venib vähemalt 30 sekundit mitte 10-20 sekundit.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid

Paindlikkuse märgatavat kasu nägemiseks peab venitada kolm kuni neli korda nädalas. Paindlikkuse kasumid näha nii vähe kui 2-3 nädalat.

Siin on mõned juhised, mida järgida enne kui venitada:

 • Soojenduseks enne venitus (soovite venitada soe lihased pole külm ones) sooja lihased on elastsemad kui külma.
 • Ma alati venitada pärast minu eelproov umbes 15-30 minutit sõltuvalt sellest, kas ma teen hooldust või arenguhäireid venitus.
 • Lihaste väljavenitatud, mis tähendab, et panna olukorda, mis muudab sihtmärgi lihaste vastuvõtlikumad venitatakse isoleerida. Näiteks vasikas lihaste isoleerida oleks painutada põlved ja see oleks vabastada pingeid vasikas.
 • Aeglaselt ja sujuvalt liikuda venitada
 • Hingamist (Ärge hoidke hinge kinni)
 • Hoidke venitada (tavaliselt 10-60 sekundit) ja lõõgastuda.
 • Tüve või passiivselt kehtiv ühine kaugemale oma tavalistele algatusel.
 • Tule välja venitada hoolikalt

Kõik muu, nagu meil kõigil on oma paindlikkuse taset. Mõned meist on paindlikumad kui teised. Töötada omas tempos, ärge kiirustage sellega. Aja jooksul, suurendada oma paindlikkust. Võib olla kahju ohus kui üritate venitada liiga palju, liiga kiiresti nii töö omas tempos, mitte keegi teine.

Vajuta siia osta anaboolsed steroidid


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post