Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia Wytrzymałości


Co to są sterydy anaboliczne?

Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia WytrzymałościSterydy anaboliczne są syntetyczne substancje podobne do męskiego hormonu testosteronu. Lekarze przepisują je w leczeniu problemów, takich jak opóźnionego dojrzewania i inne problemy zdrowotne, które powodują ciała, aby bardzo małej ilości testosteronu.

Sterydy to, że większe mięśnie i kości silniejszy. Oni również mogą powodować dojrzewania zacząć i może pomóc chłopcy, którzy mają zaburzenia genetyczne, stać się bardziej normalnie.

Sterydów anabolicznych może być wykorzystany jako pill, kieliszek do mięśni lub jako żel lub krem wcierać w skórę.

Steryd anaboliczny leki obejmują fluoxymesteron (takich jak Halotestin) i nandrolonu (takich jak Durabolin). W Stanach Zjednoczonych potrzebujesz recepty aby uzyskać żadnych sterydów anabolicznych. Nielegalne sterydy anaboliczne są te, które ludzie dostać bez recepty.

Niektórzy społeczeństwo wziąć prawnych suplementów diety, które mają pewne hormony steroidowe, również przez ludzki organizm. Jeden taki dodatek jest Dehydroepiandrosteron (DHEA). Organ może przekształcić DHEA innych hormonów steroidowych, w tym testosteronu, estrogenu i kortyzolu.

Ludzie używają go do próby wzmocnimy mięśnie. Czy takie produkty rzeczywiście praca nie została udowodniona. Ale jeśli wziąć je w dużych ilościach, mogą powodować takie same efekty uboczne jak sterydy anaboliczne.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Dlaczego niektórzy ludzie używają sterydów anabolicznych bez recepty?

Niektórzy młodzi korzystać nielegalne sterydy anaboliczne obniżyć tkanki tłuszczowej, uzyskać większe mięśnie i zwiększają wytrzymałość. Używają narkotyków, ponieważ starają się poprawić jak grają sporty lub jak wyglądają.

Dawka nielegalne sterydy anaboliczne jest 10 do 100 razy wyższe niż dawki, którą Lekarz przepisze na problemy zdrowotne. Ludzie często używają więcej niż jeden z tych nielegalnych narkotyków w tym samym czasie.

To się nazywa układania. Czy może brać leki i w cyklu nie ma leku na dużą dawkę w ciągu tygodni do miesięcy. To się nazywa pyramiding.

Wierząc, że sterydy anaboliczne mogą zwiększyć konkurencyjność i wydajności, nieświadomych lub błędne sportowców, czasami zachęcani przez trenerów lub rodziców, nadużywanie tych leków do budowy masy mięśniowej, promowanie agresji i zwiększenie masy ciała.

Niektórzy sportowcy często odbywają dwa lub więcej sterydów anabolicznych razem, mieszanie rodzaj ustnej lub iniekcji i czasami dodając inne leki, używki, środki przeciwbólowe lub hormonów wzrostu.

Zawodnik uważa, że różne leki produkują większą wielkość siły i masy mięśniowej niż przy użyciu tylko jednego leku. Co nie wiedzą, lub zignorować, jest uszkodzenie ciała, że nadużywanie tych leków może spowodować.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia Wytrzymałości

Jakie problemy mogą za pomocą przyczyną nielegalne sterydy anaboliczne?

Sterydy anaboliczne mogą powodować poważne skutki uboczne. Niektóre z tych objawów może być stały.

U mężczyzn sterydy anaboliczne mogą:

 • Zmniejszenie liczby plemników.
 • Zmniejsz jąder.
 • Spowodować, aby nie być w stanie ojca dzieci.
 • Powiększyć piersi.

U kobiet sterydy anaboliczne mogą:

 • Wzrost włosów na ciele.
 • Aby skóra szorstka.
 • Zmniejszenie rozmiaru piersi.
 • Powiększenie łechtaczki.
 • Pogłębienie głosu.

Zarówno mężczyzn i kobiet sterydy anaboliczne mogą powodować:

 • Wysokie ciśnienie krwi, zawału serca lub udaru mózgu.
 • Wyższy poziom złego cholesterolu (LDL) i niższy poziom dobrego cholesterolu (HDL).
 • Choroby wątroby i ewentualnie wątroby raka. Ryzyko wystąpienia tych problemów jest większa, kiedy sterydy są traktowane jako pill.
 • Tłustej skóry, trądzik i wypadanie włosów męskiego wzorca.
 • Zakażenia skóry, które mogą stać się poważne, jeśli lek został skażony bakteriami.
 • Drażliwość, wściekłość, agresji, przemocy, niekontrolowane wysokiej energii (mania), fałszywe przekonania (urojenia) i uzależnienia.

Młodych, którzy podejmują nielegalne sterydy anaboliczne są narażone na te same problemy jak dorośli, którzy ich używają. Ponadto wzrost kości w młody może przestać przed zakończeniem. Młody nie może osiągnąć jego lub jej wysokości pełnej dorosłych.

Ludzie, którzy używają sterydów anabolicznych w sposób rutynowy może mieć objawy odstawienia, gdy zatrzymują się przy nich. Objawy o depresji, jest bardzo zmęczony i po nie chcą jeść.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Jak określono steryd anaboliczny nadużycia?

Najlepszy Sterydy Anaboliczne Dla Zwiększenia WytrzymałościTwój lekarz może zapytać pytania o Twoje zajęcia fitness i jakie suplementy diety i inne substancje używane. Lekarz może zrobić fizyczne egzamin i kolejności moczu i badania krwi.

Jest traktowane jak steryd anaboliczny?

Nie została przebadana wiele leczenia nadużywania sterydów anabolicznych. Lekarze zazwyczaj doradzają:

 • Leczenie w program, który obejmuje leki na objawy odstawienia i innych problemów zdrowotnych.
 • Rodziny i pomocy społecznej.
 • Doradztwo indywidualne i rodzinne.
Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post