Karın Egzersizleri


Karın egzersizleri vardır biri sıcak, ve henüz, fitness ve egzersiz sektöründe en tartışmalı konular. Ab gadgets, hile ve egzersiz makineleri yüzlerce daha seksi ve daha düz karın, herkes istiyor o seksi altılı paket abs görünüm için arayan insanlar için Pazar sular altında.

Çoğu internet her yerinde ve dergiler, vb, önerilen karın egzersizleri mutlaka bu altılı paket abs görünümü elde etmek için en iyi yöntem değildir sorundur.

Anabolik steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

Karın Egzersizleri

Her şeyden önce harika görünümlü altı paketi karın için en önemli unsur onlara örtbas ilave karın yağ kaybetmek üzere. Altılı paket abs sadece kadar kapalı henüz tüm o fazladan gevşek mide yağ tarafından dürüst olmak gerekirse, çoğu insan zaten iyi karın altına gerekir.

Mide düz ve altılı gibi yapmak için bu kadar açık karın egzersizleri odaklanmak yerine, yüksek yoğunluklu tam vücut, çoklu müşterek tatbikatlar özel kombinasyonlar ile eğitim zaman çoğunluğu odaklanarak daha fazla vücut yağ kaybedersiniz. O karın yağ kaybetmek için en iyi egzersiz vücudun en büyük bölümlerini aynı anda çalışmak alıştırmalar vardır.

Büyük kas gruplarının üst ve alt bacak çalışma egzersizleri sırt ve göğüs büyük metabolik patlama karın yağ kaybı açısından karşılığını vereceğim. Büyük Multi müşterek tatbikatlar süper yüksek yoğunluklu küme bu tür birleştiren, tri-set veya devre moda size en büyük yağ yakma ve metabolizma artırma egzersiz programı yanıt verir.

Anabolik steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

Ve iyi muhafaza sırlarını için düz karın bu aslında altılı görünür seksi biri!

Bu özel karın egzersizleri için geldiğinde, şimdi başka bir hata yapmak çoğu insan sersemce yüz egzersizi ve zar zor senin karın işe karşı fazla direnç vermek diğer anlamsız abs egzersizleri ile gidip gelmek.

Aslında senin karın mümkün en iyi ölçüde geliştirmek istiyorsanız, sen-ebilmek yapmak daha--dan 20-25 reps egzersiz zamanınızı boşa harcamayın … demek değil abs. egzersizler size 6-15 rep sıra başına set çalışır içine büyük abs için aşağı almak yeterli direnç vermek için yeterli direnç sağlayan bir egzersiz yaptığını kesinlikle.

Genellikle, bir abs için daha büyük bir uyarıcı sağlamak yüksek direnç karın egzersizleri gövde yetiştirme/bacaklar ve leğen kemiği de yukarı doğru kıvrık ilgili alıştırmalar veya içe daha yakın şeklinde gelir.

Anabolik steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

Bu yüksek direnç karın egzersizleri birkaç büyük örnekler bacak yükseltir asılı veya diz "pelvik curl" yukarı veya yalancı kalça bindirmeler gibi bir egzersiz kullanarak yükseltir. Çoğu zaman, 50 veya 100 egzersizi yapabilirsiniz aynı insanlar bile tamamlayamıyor fazla 2 veya 3 düzgün idam bacak asılı yükseltir.

Altılı gibi bakmak daha sıkı düz karın gerçekten istiyorsan, o ekstra karın yağ kaybetmek en önemli faktör olduğunu unutmayın. Bu özel karın egzersizleri için geldiğinde, Ayrıca, her zaman ne abs mümkün en iyi ölçüde geliştirir kıvırma bacaklar ve pelvis yukarı doğru yükselterek içeren veya içe daha yüksek direnç egzersizleri unutmayın.

Üzerinde 27 daha fazla karın yağ kaybı ve metabolizma-artırma sırlarını keşfetmek için karın egzersizleri & mide yağ kaybı Secrets süper yalın stratejileri ortaya rapor ücretsiz indirmek için git.

Anabolik steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post