Historia Sterydów Anabolicznych


Historia sterydów anabolicznych

Od czasu ich utworzenia, na początku 1930 roku sterydy została pochwalona za ich skuteczność przez użytkowników, debatowali nad ich bezpieczeństwa przez lekarzy, zakazana przez sport organów, nielegalne przez rządy i opętanego przez prasę i opinię publiczną.

Ale pomimo dobrze nagłośnione, kontrowersyjna historia sterydy, niewiele osób wie naprawdę dużo o tym co te substancje są, jak działają i jak ich stosowania stało się kontrowersje we współczesnym sporcie.

Steroidy anaboliczno-androgenne są to substancje, które powodują mięśni i innych męskich cech hormonalne rosnąć i rozwijać się poza co ciało będzie naturalnie rozwijać na własną. Anaboliczne termin odnosi się do nagromadzonych w komórkach tkanki. Androgenne termin odnosi się do produkcji męskich cech, takich jak duże mięśnie, głębokim głosem i włosów na ciele.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Historia Sterydów Anabolicznych

W całej historii wiele kultur korzystali z różnych substancji uważali, aby ludzie silniejszy, bardziej wirusowe lub nawet odważni w walce. Róg nosorożca, ząb rekina i inne różne proszki i ekstrakty wszystkie zostały myśli do poprawy siły i zdolności. To było prawdopodobnie badania niektórych, używanych przez te starożytne kultury zwierząt jąder, które doprowadziły współczesnych naukowców do odkrycia sterydy.

Pierwszych poważnych badań do tworzenia sterydy anaboliczne rozpoczęła się w 1930 roku przez niemieckiego chemika Adolf Butenandt, który na białym tle androstenonu hormonów męskich z tysięcy litrów moczu. Po sukcesie tych pierwszych eksperymentów z androstenonu kilka ekip, wspierany przez firmy farmaceutyczne, pracował do syntezy mocniejsze męskiego hormonu testosteronu.

W 1939 roku na świecie społeczności naukowej był już prowadzenie ludziach na efekty wstrzykiwanie testosteronu i nagrodę Nobla w tym roku zaproponowano Butenandt i inny naukowiec, Leopold Ruzicka, za ich pracę z testosteronu. Niestety dla Butenandt, naziści nie pozwala mu przyjąć zaszczyt.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

W latach 1940 i 1950 eksperymenty ze sterydami kontynuowała i poszerzył jego wykorzystania wśród sportowców i kulturystów, zwłaszcza w krajach Związku Radzieckiego i bloku wschodniego. Zdecydowana dominacja przez te kraje w wydarzenia podnoszenie ciężarów na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1952, zostanie wyświetlony monit US Olympic Team lekarz dr John Ziegler aby rozpocząć wydawanie sterydy do jego sportowców.

Dr Ziegler zatrudniony pomocy chemików stworzyć związek, który chcieliby osiągnąć ten sam efekt na siłę budynku jak sterydy krajów bloku wschodniego, ale z mniej skutków ubocznych. Którego wynikało, że pierwszy FDA zatwierdziła sterydów Dianabol, aka Dbol.

Badania nad wpływem Dianabol i inne związki farmaceutyczne steryd anaboliczny przez następne 30 lat okazały się być niespójne i w niektórych przypadkach całkowicie niekompetentny. Chociaż niektóre badania mogłyby wskazywać na niebezpieczne skutki uboczne stosowania sterydów, inni chcieliby sprawiają, że wydaje się całkowicie łagodne.

Jednego z takich badań prowadzonych w 1972 roku pokazał anabolicznych sterydów jako posiadające ma niewielki wpływ na organizm, ponieważ u pacjentów, którzy byli biorąc pod uwagę placebo wykazały nie różni się wyniki niż tych, którzy mieli prawdziwe dawki sterydów. Wyniki tych badań były szeroko cytowane jako fakt przez prawie dwie dekady, pomimo faktu, że badania tylko używane małe dawki sterydów w ludzi i miał zero kontroli nad takie aspekty, jak dieta, masy ciała lub zdrowia zaangażowanych podmiotów.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Przez 1960 i 1970 stosowanie sterydów przez sportowców Igrzyska monit zakaz jego stosowania. Badanie przeprowadzone przez członka Wydziału BYU i rekordzista świata były dla paletek Jay Sylvester, wykazało, że ponad 68 procent sportowców w 1972 Olimpijskich były przy użyciu lub użył sterydów.

I w 1976 roku, NRD, dalej stworzył kontrowersje z toru jego kobiety i zespoły pływać, kiedy odkryto, że ich Wonder Girls (jako że stało się znane) zażywa sterydy podane im przez ich trenerów, którzy powiedział im, że były one witamin. Intensywnego używania sterydów w te gry tworzone nowe zasady i procedury badań dla olimpijczyków. Jednak często badania okazało się być niepewny i sportowców znaleziono unikanie wykrycia ich sterydów łatwo korzystać.

W tym samym czasie, co stosowanie sterydów został skazany przez Igrzysk Olimpijskich innych sportowców i nawet gwiazdy filmowe były wykorzystanie jego ludowy. Ciała rośnie, budownictwa, napędzany przez Hollywood zdjęcia jak Arnold Schwarzeneger Conan Barbarzyńca wykonane wyglądają umięśnione biodra i sterydy stał się powszechnie poszukiwanych przez sportowców amatorów po raz pierwszy.

W sporcie zawodowym stosowanie sterydów była również rośnie, zwłaszcza w piłce nożnej, gdzie wielkość i siła są niezbędne dla skuteczności gracza. Ale tak jak Olimpiady sportowe, luz na stosowanie sterydów w sporcie zawodowym monit kłamstwo organizacji NFL i NBA do przyjęcia przepisów anty-steryd i badania przesiewowe dla graczy stara się zachować ich korzystanie z tych sportów.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

W 1991 roku rząd wkroczył i wykonane sterydy harmonogram III substancji kontrolowanych, Dokonywanie ich posiadania-przepisane i dystrybucji nielegalnych i karą grzywny i więzienia warunki. Luz publicznych do używania sterydów w dalszym ciągu rozwijać się w latach 90, napędzany przez raporty, dopingowe w Ameryce rozrywką Major League Baseball. Jak raporty baseball największych gwiazd za pomocą sterydów pojawiły się w prasie, świat bardziej dowiedział się o stosowanie sterydów i jej wiele nowych form.

Dzisiaj sterydy miały na nowe formy. Już znany jako po prostu roids, Arnolds, pumpers, wózki widłowe z masztem i sok nazwy ulicy wczoraj przez DBol i inne substancje na bazie testosteronu, podjętych przez dzisiejsze sterydy na bardziej zaawansowane tytuły jak podwyższania wydajności i ludzkiego hormonu wzrostu.

A więcej nauki wkłada się do tworzenia tych nowych związków, badania, aby upewnić się, że juiced nie są zawodowymi sportowcami stał bardziej problematyczne.

Ponieważ sterydy są skuteczne w tym co robią, może być żmudna walka dla sportu i społeczeństwa w ogóle pełni regulować i przestać ich wykorzystania. Coraz więcej osób są wykształceni na ryzyko i właściwego wykorzystania, jednak bezpieczeństwa ich stosowania sterydów będzie stać.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post