Bezpiecznego Rozciągania Przewodnik


Bezpiecznego rozciągania Przewodnik

Jeśli ćwiczysz regularnie, rozciąganie jest istotne. Korzyści z rozciągania są liczne. Należą do nich:

 • zwiększony zakres ruchu dla sportu lub wydajności fitness
 • mniejsze ryzyko uszkodzenia
 • zwiększenie stanu psychicznego i fizycznego relaksu
 • bolesność ograniczonej mięśni po wysiłku
 • poprawa postawy
Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Bezpiecznego Rozciągania Przewodnik

Jak wiek, elastyczność naszej tkanki łącznej więzadła, ścięgna, chrząstki i spadek wszystkich mięśni. To jest nieuniknione. Jeszcze badania wskazują, że wykonując regularne elastyczność pracy, możemy zwiększyć nasz zakres ruchu jak 20-30 procent w każdym wieku.

Możemy można rozciągnąć nasze tkanki łącznej w wiele sposobów aktywnie, biernie lub z lub bez oporu. Elastyczność jest poprawa za pomocą kontrolowanego siły aby zwiększyć zakres ruchu i wydłużenie tkanki łącznej.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Główną formą rozciąganie nazywa się rozciąganie statyczne. Jest to kontrolowane stretch.

Z rozciąganie statyczne bierzesz mięśni do punktu łagodny napięcia. To miejsca mięśni w pozycji wydłużony i odcinku odbywa się zwykle na 10 do 30 sekund.

Najważniejszym aspektem tego odcinka jest, że pozostaje statyczne przez odcinku i nie odbić. Z rozciąganie statyczne są zarówno utrzymanie rozciąganie i rozwojowych rozciągania.

Konserwacja rozciąganie lub rozciąganie proste, powinny być wykonywane powoli i bez podskakiwania. W celu utrzymania rozciąganie jest aby utrzymać obecny poziom elastyczności i zmniejszyć napięcie mięśni.

Przykład konserwacji rozciągania byłoby stojący rozciąganie uda, gdzie przynieść jednej nodze za tobą, przynosząc nogę w kierunku swój tyłek, aby rozciągnąć uda.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Również konserwacji rozciąganie przygotowuje mięśnie do rozwoju rozciągania.

Rozwojowych rozciągania ma na celu poprawić swój obecny poziom elastyczności. Tak na przykład, jeśli są w stanie dotknąć palcami w obecnych, rozwojowych ścięgno stretch czasem poprawić poziom elastyczności i ostatecznie pozwala dotykać palcami.

Rozwojowych wycinka odbywa się poprzez zwiększenie na odcinku przez ułamek, aż poczujesz, że łagodny napięcia w mięśniach ponownie, sprawował tę funkcję i łagodzi napięcia, gdy powtarzać znowu. Jeśli odcinku staje się bolesne, masz poszedł za daleko. Ponownie to powinien zrobić, kontroli i bez odbijania.

Mieć na uwadze, że rozciagnieciu rozwojowe powinny odbywać się na 20 sekund, aż do napięcia, nie ból, wtedy należy odpocząć na odcinku i mają na celu trzymać go na kolejne 20 sekund. Pamiętaj, aby zawsze oddychać podczas twój rozciąga się. Ja zawsze mają na celu trzymać mój rozciąga się na co najmniej 30 sekund a nie 10-20 sekund.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne

Aby zobaczyć żadnych zauważalnych zysków w elastyczności, należy rozciągnąć trzy do czterech razy w tygodniu. Wzrost elastyczności można zobaczyć w ciągu dwóch do trzech tygodni.

Oto kilka wskazówek, aby wykonać zanim wyciągniesz:

 • Rozgrzewka przed rozciąganiem (chcesz rozciągnąć mięśnie ciepłe nie zimno ci) ciepłe mięśnie są bardziej elastyczne niż zimno.
 • Zawsze rozciągają się po mój trening do około 15-30 minut w zależności od tego, czy ja jestem robienie konserwacji lub rozwojowych rozciągania.
 • Wyizolowanie mięśni jest rozciągnięta, co oznacza, aby umieścić go w pozycji, która powoduje, że mięśnie cel bardziej podatne na rozciągnięty. Na przykład aby wyizolować mięsień łydki, chcieliby zgiąć kolana i wypuści to napięcie łydki.
 • Przesuń powoli i płynnie na odcinku
 • Oddychaj normalnie (nie wstrzymuj oddechu)
 • Przytrzymaj odcinku (zwykle 10-60 sekund) i relaks.
 • Nie szczep lub biernie życie wspólnego poza jego normalnego zakresu ruchu.
 • Pochodzą z każdym odcinku starannie

Podobnie jak wszystko inne wszyscy mamy nasz własny poziom elastyczności. Niektórzy z nas są bardziej elastyczne niż inni. Działa w swoim własnym tempie, nie spieszyć. Z biegiem czasu zwiększa elastyczność. Może być w ryzyko kontuzji, jeśli ty próbować wobec rozciągać zbyt dużo, zbyt szybko tak działa w swoim własnym tempie, nie ktoś inny.

Kliknij tutaj, aby kupić sterydy anaboliczne


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post