Історія Анаболічні стероїди


Історія Анаболічні стероїди

З моменту свого створення початку 1930-х років стероїди мають високу для їх ефективність користувачами, обговорення як над їх безпеки, працівники заборонена спорт керівних органів, зроблені незаконних урядами і демонізувати пресі і громадської думки.

Але незважаючи на стероїди розголос, суперечливим історія, мало хто дійсно знають багато про те, що ці речовини, як вони працюють і як їх використання прийшов, щоб бути суперечки в сучасному спорті.

Анаболічні андрогенні стероїди є речовини, які викликають м'язи та інші чоловічої гормональної риси рости і розвиватися за те, що тіло буде природно розвиватися самостійно. Термін анаболічних стосується накопичення в клітинах тканин. Андрогенні термін відноситься до виробництва чоловічого характеристики, такі як великі м'язи, глибокий голос і волосся на тілі.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Історія Анаболічні стероїди

Протягом всієї історії багатьох культурах використовували різні речовин, вони вважали, щоб зробити людей сильніше, більш вірусний або навіть хоробріше в битві. Носоріг Ріг, акула зуба і інші різні екстрактів і порошків всі вважалися поліпшити сили і здібності. Ймовірно, це було вивчення деяких цих древніх культур використання тваринного яєчка, які призвели до відкриття стероїди сучасні вчені.

Перший серйозні дослідження у створення Анаболічні стероїди почалася в 1930 років, здійснені німецький хімік Адольфом Бутенандтом, які ізольовані чоловічий гормон androstenone з тисяч літрів сечі. Після успіху цих ранніх експериментів з androstenone декілька команд вчених, підкріплені фармацевтичних компаній, працював синтезувати більш потужні чоловічого гормону тестостерону.

До 1939 року у світі наукової громадськості вже стало проведення випробування на ефект споживачів ін'єкційних тестостерон і Нобелівську премію того ж року було запропоновано Butenandt і ще один вчений, Леопольда Ruzicka, для їх роботи з тестостероном. На жаль для Butenandt, нацисти не дозволить йому прийняти честь.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Під час 1940-х і 1950-х років експериментів з стероїди продовжував і його використання розширилися серед спортсменів і культуристів, особливо в країнах Радянського Союзу та Східного блоку. Переважна панування цих країн у заходах важка атлетика на Олімпійських іграх 1952 запит Олімпійської збірної США лікарем д-р Джон Зіглер почати Видача стероїди для своїх спортсменів.

Доктор Зіглер набрані за допомогою хіміків розвивати з'єднання, яке дозволить досягти однакові результати на міцність будівлі як стероїди країн Східного блоку, але з меншою кількістю побічних ефектів. Результат був перший FDA затверджених стероїдних Dianabol, ака Dbol.

Дослідження про наслідки Діанабол і інші сполуки фармацевтичних анаболічний стероїд, протягом наступних 30 років зарекомендувала себе непослідовним і в деяких випадках повністю некомпетентним. Хоча деякі дослідження будуть вказувати на небезпечні побічні ефекти використання стероїдів, інші б здатися повністю доброякісна.

Один такого дослідження, проведене в 1972 році показав Анаболічні стероїди, як необхідності практично немає ефекту на тілі, тому що пацієнтів, які були огляду плацебо показав, нічим не відрізняється результатів, ніж ті, хто отримали реальні дозах стероїдів. Результати цього дослідження були широко цитується як факт протягом майже двох десятиліть, незважаючи на те, що дослідження тільки використовуються низьких дозах стероїдів у людей і мали нульовий контроль над такі аспекти, як дієта, ваги або здоров'я суб'єктів, що займаються.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

1960-х і 1970-х роках використання стероїдів Олімпійських спортсменів запит про заборону його використання. Дослідження по BYU був викладачем і колишній рекордсмен за discus Джей Сильвестр, показало, що понад 68 відсотків спортсменів на в 1972 році Олімпійських використовують або використовували стероїди.

І в 1976 році, Східна Німеччина, новостворених суперечки з її жінок трек і плавати команди виявили, що їх Wonder дівчаток (як вони стало відомо) брали стероїди наданими їм їх тренерів, який сказав їм, що вони були вітамінів. Використання стероїдів в ці ігри, створені нових правил і процедур тестування для Олімпійських спортсменів. Тим не менш, часто тестування доведено, щоб бути ненадійні і спортсмени знайдених уникаючи виявлення їх стероїдних використовують легко.

В той же час, використання стероїдів був будучи засуджена Олімпійських іграх інші спортивні показники і навіть кінозірок робили її використання популярні. Зростаючий організм будівельної індустрії, підживлюється Голлівуду зображення як Арнольд Schwarzeneger Конан варварських зробив вигляд м'язисті стегна і стероїди став широко цінуються аматорських спортсменів в перший раз.

У професійному спорті використання стероїдів був також на підйомі, особливо у футболі, де розмір і сила мають важливе значення для забезпечення ефективності гравця. Але так само, як Олімпійських видів спорту, негативну реакцію на використання стероїдів у професійному спорті буде запропоновано організацій брехні НФЛ і НБА прийняти анти-стероїд правил і скринінгу для гравців, щоб спробувати зберегти їх використання з цих видів спорту.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

У 1991 році уряд втрутився і зробив стероїди розклад III контрольовані речовини, роблячи їх-Айленда зберіганні та розповсюдженні незаконним і караним за штрафів і ув'язнення терміни. Громадська реакція на використання стероїдів продовжувала зростати впродовж 90-ті роки, підживлюється звіти допінг скандалів в Америці дозвіллям МЛБ. Оскільки звіти бейсболу в найбільших зірок за використання стероїдів прийшли до світла, в пресі, світ дізнався більше про використання стероїдів і багато нові форми.

Сьогодні стероїди взяли на нові форми. Більше не відомий як просто roids, Arnolds, pumpers, Штабелери та сік назви вулиць вчора в DBol і тестостерону, засновані субстанції інші стероїди сьогоднішньої взяли на більш складні назви, як продуктивність підсилювачі і людського гормону росту.

Як більш науки покласти в створенні цих нових сполук, тестування, щоб переконатися, що професійні спортсмени не juiced став більш проблематичним.

Тому що стероїди є ефективними в те, що вони роблять, це може бути важка битва для спорту та суспільства в цілому повністю регулювати і припинити їх використання. Чим більше людей виховуються на ризики і правильне використання, однак, тим безпечніше їх використання стероїдів стане.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post