Початок роботи для бодібілдингу


Ви вирішили почати бодібілдингу. Так що у вас є ваші власні очікування, як це буде, і ви отримаєте. Можливо, головною метою є просто позбутися небажаний жир, щоб виглядати привабливіше і молодше?

Або ви зацікавлені в бодібілдингу конкурентних? Цей вид спорту – в бодібілдингу – добре для всіх.

Ось деякі моменти, перш ніж почати

 • Бути реалістичним – встановити ваші цілі і слідувати за ними. Щоб побачити значні зміни в силу і маса займає час, ймовірно, двох-трьох місяців, але завзятість і самовідданість саме для вас.
 • Немає програм, яка є правильною для всіх. Кожна людина навчання має різних мотивів, бажання і генетичний потенціал, і кожен повинні зробити свій власний корективи у складанні конкретної програми.
 • Ви повинні зверніться до лікаря, якщо ви старше 40 років, або мали який-небудь попередньої травми або знецінення.
Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Початок роботи для бодібілдингу

Нижче описано процедуру для початківців.

1.-ширині зчеплення Chin-Ups:

Ви повинні chin-up стільки, скільки ви можете. Метою є повний 50 повторень в одній тренуванні, незалежно від того, скільки встановлює ви будете робити. Навіть якщо ви можете зробити тільки 1 повторення за комплект немає причин для занепокоєння. Просто робити стільки множин, як вам потрібно повний 50 reps. перші два тижні робити, як багато повторень, як ви можете, і якщо, наприклад, 7 повторень ще свій ліміт, спробуйте додати один більше rep наступного тренування. Якщо ви не можете підборіддя до – передні pulldowns замість цього. Але пам'ятайте: чим більше ви підборіддя до більш широкий, що ви є.

2. паралельні бруси провали:

Ця вправа працює трицепси і грудної м'язи, за участю передній delts. Використовуйте трохи ширше, ніж плечі ширина зчеплення. Спробуйте зробити 3-5 набори 15 повний reps. Якщо ви нахиляєтеся занадто далеко вперед, він перетворюється більше грудей вправи. Якщо утримувати тіло від далеко уперед він працює більше трицепс.

3. хрумтить:

Лежачи на підлогу, розмістити ваші ноги на стіні, щоб нижній частині ноги формі про 90-градусний кут з верхньої ноги, і верхньої ноги утворюють 90-градусний кут з тулуб. Опустити руки по грудях або в стороні голови і підтримувати цю посаду протягом вправу. Виховувати себе використовуючи потужності вашого абс. Як верхню частину тулуба починає зростати від підлоги, концентрат зусиль у ваших м'язів черевного преса, а не як високо ви можете піти. Зробити 3 комплекти якомога більше повторень, як ви можете.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Решту приблизно через п'ять днів після першого тренування. Ніж ви можна тренувати двічі на тиждень. Тримати тренування таким чином, 2-3 тижнів і більше (залежить від почуття власного)

Коли ви відчуваєте, що пора робити більше, ви можете додати світла ваги присідання зі штангою перед першим тренуванням. Легка вага означає, що ви можете легко завершити набір 15 reps. 2-3 комплекти на початку вище зазначив рутини буде добре. Також можна додати штангою, лежачи прес для грудних м'язів розвитку. 2 комплекти 15 повторень вистачить. Ви можете зробити це, а не провалів або перед ними.

Добре, що ми маємо зараз?

 1. Присідання
 2. Chin-Ups або стійка тягнути Даунс
 3. Жим лежачи
 4. Провали
 5. Хрумтить

Продовжити цей режим протягом 3-4 тижнів а потім додати більше вправ: біцепс кучері (після жим лежачи), військові прес, теляти підвищується, знизує плечима і розділити ваш частини тіла, заняття в 2-х днів.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Тепер вашої звичайної виглядає наступним чином:

1-й день:

 1. Присідання 2 х 12
 2. Жим лежачи 2 х 15
 3. 2 х Макс chin-Ups
 4. Штангою біцепс Curl 2 х 12
 5. Сухарики 3-кратний Макс

2-й день:

 1. Військові прес 2 х 12
 2. Провали 2 х 12
 3. Знизує плечима 1 x 15
 4. Теляти підвищується 2 х 25
 5. Зворотний Макс 3-кратний хрумтить

Два тренувань на тиждень-цього достатньо для маси і сили. Від першого тренування до цього ви повинні тільки в 1,5-2 місяці початку періоду. You можемо навчити і отримати масу в місяці, за допомогою цього тренування рутини.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Примітки:

 • Тренування не повинна більше, ніж за одну годину.
 • Їжте 5-6 разове харчування.
 • Принаймні 8 годин сну.
 • Якщо ви відчуваєте біль у м'язах і суглобах, прийняти таблетку аспірин або ібупрофен, що призведе до зниження неприємних відчуттів. Але якщо біль наполягає – припиняти тренувань і негайно зверніться до лікаря.

Початок роботи для бодібілдингу


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post