Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцності


Які Анаболічні стероїди?

Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцностіАнаболічні стероїди є синтетичні речовини, схожі на чоловічого гормону тестостерону. Лікарі призначають їх лікувати такі проблеми, як затримка статевого дозрівання і інші проблеми зі здоров'ям які викликають тіло, щоб зробити дуже маленьких кількостях тестостерону.

Стероїди зробити великі м'язи і зміцнює кістки. Вони також можуть викликати статевої зрілості, щоб почати і може допомогти деякі хлопчики, які мають генетичне порушення рости більш нормально.

Анаболічні стероїди можуть бути прийняті як таблетки, як постріл у м'язи або як гель або крем терлась про шкіру.

Загальні анаболічний стероїд лікарські засоби включають флюоксіместерона (наприклад, Халотестін) і нандролон (наприклад, дураболін). У Сполучених Штатах вам потрібно припис отримати будь-якої анаболічний стероїд. Незаконне Анаболічні стероїди є ті, що люди отримують без рецепта лікаря.

Деякі люди беруть правових дієтичних добавок, які мають певні стероїдних гормонів також виступили людського тіла. Один такий доповнення є Дегідроепіандростерон (ДГЕА). Тіло може перетворити ДГЕА в інших стероїдних гормонів, включаючи тестостерон, естроген і кортизолу.

Люди використовують його, щоб спробувати зробити їхні м'язи більше. Чи дійсно працюють такі продукти не доведено. Але якщо взяти їх у великих кількостях, вони можуть викликати ж побічні ефекти як Анаболічні стероїди.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Чому деякі люди використовують Анаболічні стероїди без рецепта?

Деякі молоді використовувати незаконні Анаболічні стероїди для зниження жиру в організмі, отримати більше м'язів і підвищення міцності. Вони використовують препарати, оскільки вони прагнуть до підвищення, наскільки добре вони грають спорту або як вони виглядають.

Доза незаконні анаболічних стероїдів становить 10-100 разів вище, ніж доза лікар призначає для медичних проблем. Люди часто використовують більш ніж один з цих незаконних наркотиків в той же час.

Цей процес називається укладання. Або вони можуть приймати препарати в цикл від не наркотиків на високі дози протягом тижнів, місяців. Це називається піраміда.

Вважаючи, що анаболічні стероїди можуть поліпшити конкурентоспроможності і продуктивність, необізнаних або помилковою спортсменів, іноді сприяли Тренери та батьки, зловживання ці препарати побудувати м'язової маси, утвердження агресивності і збільшення маси тіла.

Деякі спортсмени часто приймати Анаболічні стероїди два або більше разом, змішування усній та/або ін'єкційні типи і іноді додавати інші наркотики, такі як стимулятори, болезаспокійливе або гормони росту.

Спортсмен вважає, що різних препаратів буде виробляти більшу міцність або м'язів розміру, ніж за допомогою тільки одного препарату. Те, що вони не знають, або вважають за краще ігнорувати, є пошкодження тіла, що може призвести до порушення цих препаратів.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцності

Які проблеми можна за допомогою незаконного Анаболічні стероїди причиною?

Анаболічні стероїди можуть викликати серйозні побічні ефекти. Деякі з цих ефектів може бути постійними.

У чоловіків Анаболічні стероїди можуть:

 • Зменшити кількість сперматозоїдів.
 • Стиснути яєчка.
 • Спричинити не зможе батько дітей.
 • Збільшити груди.

У жінок Анаболічні стероїди можуть:

 • Збільшити волосся на тілі.
 • Зробити шкіру грубий.
 • Зменшити розмір грудей.
 • Збільшити клітора.
 • Поглиблення голос.

У чоловіків і жінок Анаболічні стероїди можуть викликати:

 • Високий кров'яний тиск, серцевий напад або обведення.
 • Вищий рівень поганого холестерину (LDL) і більш низькі рівні хорошого холестерину (HDL).
 • Захворювання печінки і раку можливо печінки. Шанси на ці проблеми є більше, коли стероїди взяті у вигляді таблеток.
 • Жирна шкіра, акне і облисіння чоловіки малюнком.
 • Інфекції шкіри, що може стати серйозним, якщо препарат була заплямована з бактерій.
 • Дратівливість, лють, агресія, насильства, неконтрольованого високих енергій (манія), помилкових переконань (помилок) та наркоманії.

Молодих, які приймають незаконні Анаболічні стероїди піддаються ризику для дорослих, які використовують їх проблеми. Крім того, зростанню кісток у молодих може припинитися до завершення. Молодий не може досягти свого повного дорослого висоти.

Ін'єкційних анаболічних стероїдів на регулярній основі може мати абстинентний синдром, коли вони їх припинити прийом. Симптоми включають того, депресія, втома надзвичайно і необхідності немає бажання з'їсти.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Як визначається анаболічний стероїд зловживання?

Кращий Анаболічні стероїди для збільшення міцностіВаш лікар може задати питання про вашу для фітнесу і які види харчових добавок та інших речовин, які ви використовуєте. Лікар може зробити Фізичний іспит і порядок сечі і аналізи крові.

Як лікувати анаболічний стероїд?

Лікування за неправильне використання анаболічних стероїдів не вивчив багато. Лікарі зазвичай консультування:

 • Лікування в програму, яка включає в себе лікарських засобів для зняття симптомів і інші проблеми зі здоров'ям.
 • Сім'ї та соціальної підтримки.
 • Індивідуальні або сімейного консультування.
Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post