вправи


Вправи є однією з найгарячіших, і тим не менше, найбільш спірні теми в тренажерні промисловості. Сотні ab гаджети, хитрощів та тренажери наповнили ринок для людей, які шукають більш сексуальною і плоский черевного преса, цей сексуальний шість-Pack abs вигляд, що кожна людина шукає.

Проблема в тому, що більша частина вправи, що рекомендуються по всьому Інтернету а також в журналах, тощо., не обов'язково найкращий спосіб отримати, що шість-Pack abs вигляд.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

вправи

Перш за все, найбільш важливим аспектом для великим нетерпінням шість пакетів черевної втрачає додаткових живота жир, який є що охоплює їх. Чесно кажучи, більшість людей вже є гідною черевної знизу, ще шість-Pack abs просто охоплені все, що додатково В'ялий живіт жиру.

Замість того щоб зосередитися стільки на животі вправи, щоб зробити ваш живіт плоским і більше, як шість-Pack, ви втратите набагато більше жиру, зосередивши увагу більшості час навчання з спеціальних комбінацій високої інтенсивності всього тіла, кілька спільних навчань. Кращі вправи для втрати що живота жир є вправи, які працюють за величиною частини тіла на один раз.

Назад вправи, які працюють у великих груп м'язів ніг, верхній і нижній, а також груди в найбільших метаболічних віддачу з точки зору, черевної втрати жиру. Комбінуючи ці типи великий кілька спільних навчань в супер-набір високої інтенсивності, tri набір, або ланцюга моди дає вам найбільший спалювання жиру і метаболізм підвищення відповіді від ваших тренуваннях.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

І це одна з найбільш збережених таємниць плоский сексуальний живота, які є фактично видно, як шість-Pack!

Тепер коли справа доходить до черевної конкретних вправи, інша помилка більшість людей бездумно качає геть з сотень хрумтить і інших безглуздо абс вправи, які ледве дати вашому животі тривалого опору працювати проти.

Якщо ви хочете насправді розвитку черевної за кращий можливістю, не витрачайте свій час з вправ, які ви можете зробити більше, ніж 20 або 25 повторень … це означає, що ви безумовно не робите вправа, яка забезпечує достатню опору abs. вправи, які дають вам достатньо стійкість до ви отримаєте в діапазоні rep 6-15 на безліч творів великих м'язів черевного преса.

Як правило, вище опір вправи які забезпечують набагато більший стимул, щоб абс приходять у вигляді вправи, які включають підвищення/щипці для ніг і тазу або вгору або всередину ближче до стовбура.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)

Пару більше прикладів з цих високий опір вправи висять ногу піднімає або коліно піднімає за допомогою "тазових перегортання вгору", або здійснювати як неправдивими хіп-напрямків. Багато разів, ті ж самі люди, які можуть зробити 50 або 100 сухарики, не може навіть завершити більш ніж 2 або 3 належним чином виконані висить у ногою піднімає.

Якщо ви дійсно хочете більш жорсткі плоский черевного преса, які виглядають як шість-Pack, пам'ятайте, що втратити, що додаткові живота жир найважливішим фактором. Крім того, коли справа доходить до черевної конкретних вправи, завжди пам'ятайте, вище опір вправи, які включають керлінг/підняття ніг і тазу вгору або всередину є те, що розвиває abs для кращих можливого.

Відкрити понад 27 більше черевної спалювання жиру і секрети активізації обміну речовин & Перейти до вправи секрети живота жир втрати завантажити безкоштовно доповідь, розкриваючи стратегій супер-худий.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди (офіційна)


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post