безпечний розтяжку керівництво


Безпечний розтяжку керівництво

Якщо ви регулярно займатися спортом, розтягування є життєво важливим. Переваги розтягування, численні. Вони включають в себе:

 • збільшеною дальністю руху спортивна чи фітнес продуктивності
 • зменшення ризику пошкодження
 • підвищення розумових та фізичних релаксації
 • болючість скорочення м'язів після тренування
 • поліпшення постави
Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

безпечний розтяжку керівництво

Як ми старіємо, гнучкість нашої сполучних тканин зв'язки, сухожилля, хряща і м'язів всі зменшення. Це є неминучим. Але дослідження показує, що, виконуючи регулярні гнучкість роботи, ми можемо збільшити наші діапазон руху як на 20-30 відсотків в будь-якому віці.

Ми можна розтягнути наших сполучних тканин в багатьох способів активно, пасивно або з або без стійкість. Гнучкість покращилася за допомогою контрольованого сили збільшити діапазон руху та подовження сполучної тканини.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Основною формою розтягування називається статичного розтягування. Це контрольоване розтяг.

З статичного розтягування ви берете м'яз точку м'який напруженість. Це ставить м'яз видовжений позиції і ділянці зазвичай проводяться протягом десяти до 30 секунд.

Найбільш важливим аспектом цієї ділянки, що вам залишатися на місці через ділянці і не відмов. З статичного розтягування є обслуговування розтягування і розвитку розтягування.

Обслуговування розтягування або легко розтягування, робити повільно і без підстрибуючи. Метою обслуговування розтягування є підтримувати ваш поточний рівень гнучкості і зменшити напруженість в м'язовій тканині.

Приклад обслуговування розтягування б стоячи стегна стрейч, де ви виховувати одна нога позаду вас, в результаті чого ваші ноги по відношенню до вашого приклада, щоб розтягнути стегна.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Обслуговування на розтяжку також готує м'язи розвитку розтягування.

Розвитку розтягування має на меті покращити ваш поточний рівень гнучкості. Таким чином, на приклад якщо ви не можете торкнутися пальцями ніг в даний час, розвитку hamstring stretch повинні протягом довгого часу, поліпшити вашу гнучкість рівнів і в кінцевому підсумку дозволяють торкнутися пальцями ніг.

Розвитку stretch здійснюється за рахунок збільшення на ділянці на дріб, поки відчуєте м'який натягу м'язи знову потримайте цю позицію і коли напруженість полегшує Повторимося. Якщо ділянці стають хворобливими, ви пішли занадто далеко. Знову ж таки це має бути зроблено з контролю і без підстрибуючи.

Бар на увазі, що розвитку stretch не повинен нести за 20 секунд, щоб точка напруженості, не біль, а потім ви повинні розслабитися в ділянці і прагнемо утримуйте її протягом ще 20 секунд. Не забудьте завжди дихати під час вашої ділянки. Я сам, завжди прагнути до тримати мої ділянки протягом принаймні 30 секунд, на відміну від 10-20 секунд.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Щоб побачити будь-які помітні вигоди в гнучкості, повинна розтягуватися три-чотири рази на тиждень. Гнучкість вигоди може розглядатися в якості лише два-три тижні.

Нижче наведено деякі керівні принципи, щоб слідувати, перш ніж ви розтягуватися.

 • Розминці перед розтягування (потрібно теплий м'язи не холодна ones) теплий м'язи є більш пружною, ніж холодної.
 • Я завжди протягнути після мого тренування протягом 15-30 хвилин в залежності від того, чи я роблю обслуговування або розвитку розтягування.
 • Ізолювати м'язи для розтягується, це означає, щоб помістити його в положення, що робить більш сприйнятливі до розтягнутому цільових м'язів. Наприклад, щоб ізолювати литкових м'язів, ви б схилити коліна, і це б зняти напругу теля, у.
 • Рухатися плавно і повільно в ділянці
 • Дихайте нормально (не затримувати подих)
 • Провести stretch (зазвичай 10-60 секунд) і розслабитися.
 • Не напружує або пасивно примусово спільне поза її нормальний діапазон руху.
 • Вийти з кожним розтягнути ретельно

Як і все інше всі ми наші власні рівні гнучкість. Деякі з нас є більш гнучкими, ніж інші. Працювати в своєму власному темпі, не поспішайте його. З часом збільшить вашу гнучкість. Ви може бути ризик пошкодження при спробі розтягнути занадто багато занадто швидко тому робота в своєму власному темпі, не кого-то другого.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post