Анаболічні стероїди були


Анаболічні стероїди

Там не повинно бути суперечка над анаболічний стероїд використання в легкій атлетиці немедичного використання анаболічних стероїдів знаходиться нелегальних і заборонених більшість, якщо не всі, відомих спортивних організацій. Деякі спортсмени, зберігаються у прийнятті їх, вважаючи, що ці речовини, забезпечити конкурентну перевагу.

Але за рамки питань популярність або законність є той факт, що анаболічні стероїди можуть викликати серйозні побічні ефекти фізичного та психологічного.

У світлі цих небезпек ескалації заходи обмежити використання анаболічних стероїдів. Один з провідних органів країн на стероїд використовувати доктор Гері Wadler, є частиною узгоджені зусилля щодо Поінформування громадськості про небезпеки, пов'язані з Анаболічні стероїди.

Д-р Wadler, професор Нью-Йоркської школи медицини університету і провідний автор книги наркотиків і спортсмен, виступає в якості консультанта у департаменті юстиції США на анаболічні андрогенні використання стероїдів.

Він також виграв приз Міжнародного олімпійського комітету президент за свою роботу в галузі підвищення ефективності ліків в спортивних змаганнях. Він приєднався до нас для вирішення питання про стероїди і спорту.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Анаболічні стероїди були

Які Анаболічні стероїди?

Анаболічні стероїди або точніше, анаболічні андрогенні стероїди, синтетичні похідні природним анаболічних чоловічого гормону тестостерону.

Як анаболічний і андрогенний мають від грецького походження: анаболічні, тобто побудувати і андрогенних, тобто masculinizing. Природні андрогенних ефектів тестостерону викликати дозрівання чоловічої репродуктивної системи в період статевого дозрівання, у тому числі ріст волосся на тілі і поглиблення голос.

Гормон, анаболічний ефект допомагає організму зберегти дієтичний білок, який допомагає в розвитку м'язів. Хоча є багато типів стероїдів з різним ступенем анаболічних і андрогенних властивостей, це анаболічний властивість стероїди, яка спокушає спортсменів, говорить д-р Wadler. Вони приймають їх в першу чергу збільшення м'язової маси і сили.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Як Анаболічні стероїди прийняті?

Стероїди можуть бути прийняті в усній формі, або вони можуть вводитися. Ті, які вводять розбиваються на додаткові категорії, ті, які є дуже тривалий і тих, що останній коротший час.

В останні роки застосування змістився до останньої категорії короткотривалими, водорозчинні ін'єкції. Причиною цього є, що побічні ефекти, пов'язані для усній формі були виявлені бути особливе занепокоєння викликає печінки, говорить д-р Wadler.

Але ін'єкційні стероїди не без побічних ефектів або. Немає вільної їзди і немає за ціною оплачується з будь-якому вигляді.

Хто приймає Анаболічні стероїди і чому?

Це не тільки на футболіста або штангіста або sprinter, які використовують Анаболічні стероїди. Ні, це тільки чоловіки.

Білий - і синьо - лавах опинилися робітники, самки і найбільш тривожний, підлітків приймають стероїди всі з'єднаних бажання дивитися сподіваюся, виконувати і відчувати себе краще, незалежно від небезпеки.

Анаболічні стероїди призначені для імітування бодібілдингу риси тестостерону. Найбільш здорових чоловіків виробляють менше ніж 10 мг тестостерону в день. Жінки також виробляти тестостерон, але в хвилину кількостях.

Деякі спортсмени проте можуть використовувати до сотні міліграмів на день, набагато перевищує зазвичай наказано добова доза законних лікувальних цілях. Анаболічні стероїди не поліпшити спритності, навички або серцево-судинної потенціалу.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди

Поведінкові побічні ефекти

За словами доктора Wadler Анаболічні стероїди можуть викликати серйозні перепади настрою. Народний психологічні Штатах можна запустити гаму. каже Wadler.

Вони можуть піти від нападів депресії або екстремальних дратівливість, почуття непереможність та відверта агресії, зазвичай називають стероїдної люттю. Це небезпечному стані за рамки простого впевненості в собі.

Є звикання Анаболічні стероїди?

Останні дані свідчать про те, що довгий час користувачі стероїдів і стероїдів наркоманів у можуть виникнути класичні характеристик наркоманії тягу, в тому числі труднощі у припинення використання стероїдів і зняття симптомів.

Наркоманія є крайності залежності, які можуть бути на психологічну, якщо не фізичних явищ, говорить д-р Wadler. Незважаючи на це, не викликає сумнівів, що коли постійні користувачі стероїдів припинити прийом препарату вони отримують зняття болю, і якщо вони запускається знову біль проходить. Вони мають труднощі, що припинення використання, незважаючи на те, що вони знають, що це погано для них.

Натисніть тут, щоб купити Анаболічні стероїди


 

  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post